Kokkejakke Unisex

Kokkejakke Unisex

Pen hybridskjorte som passer både på kjøkkenet og til servering. Pennelomme på ermet. Forklehempe i nakken. Unisex passform med avrundet nederkant og lengre bak.

- Stoff som er bedre for miljøet
- Smart Unisex
- Pennelomme på ermet
- Forklehempe i nakken


Priser
Antall 1
Pris/stk 1138,00
Hos oss tør du å handle på nettet
   Alltid personlig service med gjennomgang av ønsket bestilling.
   Du får alltid en korrektur før bestillingen blir bindende.

Beregn pris

Antall
Størrelser Antall
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
Produktfarge

Grå melert


Total pris
kr


Prisspesifikasjon
Spør oss om produktet

st

   22 51 66 00
   mail@blgp.no



Segers Fabriker

Å bære et plagg fra Segers gjør deg ikke automatisk til en mester i jobben. Men mange mestere jobber i våre klær. Sveriges mest talentfulle og prisbelønte kokker er ett eksempel. Men Segers klær finner du ikke bare på kjøkkenet. Klærne brukes også av hovmesteren, servitøren, bartenderen, hotellresepsjonisten og hos personal innen helse og omsorg. Høy kvalitet, design som speiler bedriftens visjon og funksjon som personalet trives i. Med rett arbeidsklær løfter vi opplevelsen av virksomheten din.

Med Segers har du full kontroll fra start til mål. Vi eier våre egne produksjonsanlegg i Ukraina og Pakistan, med lager og logistikk i Estland. Rett plagg til rett tid, produsert på en ordentlig måte. Kvalitet- og produksjonskontroll gjøres fra hovedkontoret i Borås.


Vis samtlige produkter fra Segers Fabriker
Artikkelnummer 1109244113
EAN 7331645539154
Materiale 50/50% resirkulert polyester/bomull - Twill - 180g/m²
Vekt 260 g
Opprinnelsesland Ukraine
Prisinformasjon Alle priser er NOK ekskl. mva.
Lagersaldo XXS 71 st
Lagersaldo XS 84 st
Lagersaldo S 33 st
Lagersaldo M 50 st
Lagersaldo L 24 st
Lagersaldo XL 47 st
Lagersaldo XXL 78 st
Lagersaldo 3XL 61 st