Prado digital fotoramme mottar bilder og videoer sendt via mobiltelefoner gjennom «Frameo»-appen. Du kan legge til meldinger i bildet når det overføres fra enheten til rammen. Lar deg importere bilder fra et microSD-kort eller USB. Den har justerbar hastighet og forskjellige bildevisningsmoduser: lysbildefremvisning, forhåndsvisning, zoom og rotasjonsfunksjon. I tillegg har den to hull for å henge den på veggen. 10" IPS-skjerm med 1280 x 800-oppløsning (støtter Full HD-video). RAM: 1 GB / 16 GB internminne. 2 x 2 W høyttalere. Forhåndsinstallert Frameo-app. Innganger: Mini USB OTG, SD/MMC/MS-kort.
6,80 kg
| Antall | 10 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1430,00 | 1410,00 | 1390,00 | 1370,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 2pa13001 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 6,80 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, Glass |
| Størrelse | 26,5 x 22 x 18 cm |
| Emballasje | 10stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 38x33x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159682547 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 15 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |