Classic Moleskine stor notatbok med stivt omslag i bestselgende svart, samt en rekke andre stilige, levende farger. Den har avrundede hjørner, elastisk lukking og bokmerke av bånd. Utvidbar lomme i papp og klut til innsiden av bakomslag. Inneholder 240 sider med ruter i elfenbensfarge.
2,98 kg
| Antall | 10 | 50 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 320,00 | 310,00 | 300,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 10716900 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 40 |
| CO2-avtrykk | 2,98 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Kunstpapir |
| Størrelse | 21 x 1,5 x 13 cm |
| Emballasje | 48stk |
| Bruttovekt | 18kg |
| Vekt | 17,1kg |
| Emballasje | 30x45x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159266938 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA,SA8000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3258 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |