Resirkulert Teak A5 notatbok med hardt omslag av papp og avrundede hjørner er ikke bare viktig for kontoret, det er også en flott mulighet til å markedsføre merkevaren din. Notatblokken har 96 linjerte ark med 70 g/m2 papir og et myk omslag. Leveres med penneløkke, elastisk lukking og båndmarkør.
0,51 kg
| Antall | 10 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 47,00 | 45,00 | 43,00 | 42,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10601301 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 0,51 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert papir |
| Størrelse | 21,2 x 14,6 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 34x34x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159703570 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1659 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |