Kopp og tallerken i keramikk. Tåler oppvaskmaskin. Trykk er testet på oppvaskmaskinen og sertifisert: EN 12875-2. Mål kopp 7 x Ø 8,5 cm. Mål skål Ø 13,8 cm. Kapasitet 205 ml.
Hvit
| Artikkelnummer | 263442-002 |
| Materiale | Keramisk |
| Lengde | 7 cm |
| Diameter | 8.5 cm |
| Vekt | 410 g |
| Volum | 321.5551 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |