Moderne keramikkrus med matt overflate. Kapasitet 280 ml. Tåler oppvaskmaskin for alle dekorasjonsmetoder. Kommer i en hvit gaveeske i papp.
0,37 kg
| Antall | 10 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 80,00 | 78,00 | 74,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10072601 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtrykk | 0,37 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk |
| Størrelse | 8,6 x 8,95 x 11,9 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 28x47x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159579250 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4646 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |