Java enkeltvegget keramikktermokopp har et enkel og praktisk design for daglig bruk, med et silikonomslag for komfortabelt grep. Sølesikkert lokk. Volumkapasitet: 330 ml.
0,49 kg
| Antall | 10 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 94,00 | 90,00 | 88,00 | 86,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10080801 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtrykk | 0,49 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk |
| Diameter | 8cm |
| Størrelse | 8,7 x 10,5 x 8,2 x Ø 8 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 27x36x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159664352 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2729 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |