Kulepenn med 4 farger med gummigrep. Blått, grønt, rødt og svart blekk.
Blå
| Artikkelnummer | 261529-005 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 14.3 cm |
| Diameter | 1.2 cm |
| Vekt | 11 g |
| Volum | 0.9048 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |