Sett med 4 fargeblyanter i pappeske. Dekorasjon kun mulig på esken.
0,02 kg
| Antall | 10 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 3,60 | 3,40 |
Lys grå
| Artikkelnummer | 10706600 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 0,02 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Papir |
| Størrelse | 9 x 3,2 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 20x35x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159243625 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 57514 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |