Kulepenn med trykkmekanisme.
0,01 kg
| Antall | 10 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 8,00 | 7,60 | 7,40 | 7,20 |
Naturhvit
| Artikkelnummer | 10632203 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 40 |
| CO2-avtrykk | 0,01 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bambus tre |
| Diameter | 1,1cm |
| Størrelse | 14,1 x Ø 1,1 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 16x48x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159153573 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 20653 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |