Kulepenn med blått blekk av merket Senator®. Med metallspiss, klips, trykknapp og ring rundt skaftet. Made in Germany. Den hvite kulepennen er også tilgjengelig med svart skrivende blekk. Vennligst angi dine preferanser ved bestilling.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 9,78 | 9,12 | 8,48 | 7,82 | 7,38 | 7,16 |
Rød
Siden 1920 har Senator designet og produsert kulepenner av høy, tysk kvalitet til gode priser. Senator kulepenner er beundret verden over. Senator følger med tiden noe som gir resultat i form av moderne design og stor funksjonalitet. Det er lagt stor vekt på fine detaljer, som gir hver kulepenn en unik karakter. Senator gir fremragende kvalitet.
| Artikkelnummer | 261408-008 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 13.2 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 8 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | Germany |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |