En kompakt 8 ml luftfrisker som enkelt festes inne i bilen. Gir en langvarig vaniljeduft som gir en frisk og ren duft i bilen din.
0,10 kg
| Antall | 10 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 18,80 | 18,00 | 17,60 | 17,20 |
Blå
| Artikkelnummer | 12634852 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,10 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Borosilikatglass, Bøk |
| Størrelse | 2,2 x 10 x 2,2 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 36x36x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159741862 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTALT EKS. MVA. | {total} |